Kontakt
search Menu

Vozík první pomoci 01.6274

Úvod Produkty Nemocniční vybavení Vozík první pomoci 01.6274

Vozík první pomoci je dodáván s: 

infúzní stojan s variabilní výškou, deska na defibrilátor s variabilní výškou, podložka na srdeční masáž z plexi skla, 4 nerez lakované zásuvky, boční pravá strana - 1 vysunovací police z ABS materiálu, 3 vysunovací zásuvky, boční levá strana - odkládací prostor na 4 láhve, 1 odkládací plocha, 1 zásuvka nerez lakovaná. Zadní strana - prostor na 1 láhev, odkládací prostor na katetry a sondy ABS.

Kostra vozíku je nerezovás povrchovou lakovanou úpravou proti plísni. Odkládací vrchní deska je vyrobena z polymerních materiálů bez rohu pro jednoduchou desinfekci. Infuzní stojan je z nerez inox s proměnlivou výškou. Odkládací deska defibrilátoru je otáčecí v 360° výškově nastavitelná a z nerez materiálu. Lakované police jsou vyrobeny z nerezu, lakované proti plísním s centrálním zamykáním. tichý chod při otvírání a zavírání, brzdy, zamykání je možné i s pečetí, kód DR909 dodáváno s vozíkem, spojení s deskou z plexiskla pro srdeční masáž, rozměry kazet: 1 kazeta 45x470x68 H mm, 1 kazeta 445x470x147H mm, 2 kazety 445x470x223H mm

uchytka pro manipulaci vozíku je nerezová a uchycena ke kostře vozíku. Základna vozíku 4 kolečka z toho 2 jsou opatřena brzdou a rozměrech 125mm. Vozík na požádání může být antistatický. Ložiska jsou chráněna tlumiči nárazů z PVC.

 

Zajímá vás cenová nabídka nebo se jen chcete na něco zeptat?

Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat?

Odesláním formuláře souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.